مهاجرت به یونان

  • اقامت یونان
  • مهاجرت یونان
  • اخذ ویزای یونان
  • مترجم زبان یونانی
  • سرمایه گذاری یونان
  • وکالت مهاجرت یونان

مهاجرت به یونان

مهاجرت به یونان

مهاجرت به یونان
کشور یونان کشوری است زیبا و آرام با تاریخچه ی غنی و هنری کهن که مهد تمد غرب و دموکراسی است. اگر شمامیخواهید به هر دلیلی به اروپا مهاجرت کنید یونان گزینه ی بسیار مناسبی است. اخذ اقامت یونان از راه‌های گوناگونی دارد. طبق قانون 4146 مصوب کشور یونان جهت بالا بردن آمار اقامت مهاجران و جذب سرمایه های خارجی در یونان و ارزش سرمایه گذاری از سال 2013 اقدام کرده است. بالابردن
اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری املاک
هزینه مهاجرت و اقامت یونان از راه سرمایه گذاری، 250,000 یورو است. در میان کشور های اروپایی از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت یونان از طریق خرید ملک، کمترین هزینه را برای سرمایه گذاری نیاز دارد. فرقی نمیکند ملک خریداری شده در خود یونان و یا در جزایر آن باشد. یا حتی اگر مسکونی یا تجاری باشد. شرط اصلی برای اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری اینست که مجموع ارزش هر تعداد از املاک باید حداقل 250,000 یورو باشد. این امکان نیز وجود دارد که چند خریدار، سرمایه گذاری مشترک داشته باشند.

حفظ اقامت یونان بستگی به شرایط سرمایه گذار دارد بدین معنا که سرمایه گذاران خارجی برای حفظ اقامت دائم یونان باید برای همیشه صاحب ملکی به نام خود باشند

مزایای اخذ اقامت یونان
زندگی و تحصیل در هر نقطه از یونان برای متقاضیان اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری یا همان ویزای طلایی بدون حضور دایمی در یونان امکان پذیر است..
در صورت مهاجرت به یونان و اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری، کدام یک از اعضای خانواده شامل پرونده می شوند؟

همسرفرد متقاضی اخذ اقامت یونان و فرزندان زیر 18 سال می توانند شامل ویزای طلایی بشوند. فرزندان 18 سال به بالا، به شرط محصل و وابسته بودن به خانواده می توانند تا سن 21 سالگی اقامت یونان را به طور موقت داشته باشند. برنامه اقامت یونان اخیرا شامل پدر و مادر متقاضی اصلی و همسر او شده است.
شرایط مالیاتی پس از اخذ اقامت یونان چگونه است؟

افرادی که در یونان اقامت ندارند،فقط مالیات بر در بدست آورده در یونان را باید پرداخت کنند اما در آمد خارج از یونان شامل مالیات نمی شود. مالیات بر درآمد حاصل شده در یونان با نرخ 22 درصد شروع می شود. به درآمد حاصل از اجاره ملک سرمایه گذاری شده 33 درصد مالیات تعلق میگیرد.
هزینه های خاص از در آمد ناخالص داخلی کم می شود. مالیات بر سود سرمایه در فروش ملک، 15 درصد است.
کسی که قامت یونان را گرفته(مهاجرت به یونان) میتواند در کشور یونان مشغول به کار شود؟
کشور یونان به متقاضی اقامت یونان این اجازه را می دهد تا در یونان زندگی کند اما اجازه کار نمی دهد. اما کسی که اقامت یونان را گرفته می تواند کسب و کاری را در یونان راه بیاندازد و کارآفرینی کند.
سفر بدون ویزا به کشور های اروپایی با اقامت یونان

باوجود مشکلات دریافت ویزای سفر به اروپا و حوزه شنگن در کشورهای خاورمیانه ، به محض دریافت اقامت یونان به متقاضی آزادی سفر بدون ویزا در حوزه شنگن داده می شود

تماس با ماتماس باما