دریاچه های یونان

  • اقامت یونان
  • مهاجرت یونان
  • اخذ ویزای یونان
  • مترجم زبان یونانی
  • سرمایه گذاری یونان
  • وکالت مهاجرت یونان

دریاچه های یونان

دریاچه های یونان

دریاچه های یونان


یونان ممکن است به دلیل جزایر بسیار دیدنی و سواحل خیره کننده بسیار مشهور باشد ، اما همچنین در این مکان مکان برخی از زیباترین دریاچه هایی است که در هر جایی خواهید یافت. این دریاچه ها ، که اغلب در زیر کوه های مرتفع کوهستانی واقع شده اند ، مناظر دیدنی و تفریحی خوبی را برای کل خانواده ارائه می دهند.

اگر احساس می کنید کاوش در مورد چیزهای متفاوت اما به همان اندازه زیبا به عنوان ساحل و جزایر شگفت انگیز یونان ، پس از آن بخوانید تا ده مورد از زیباترین دریاچه ها را که باید در یونان از دست ندهید پیدا کنید.

1. دریاچه های Prespa

دریاچه های پرسپا دو دریاچه بزرگ آب شیرین در جنوب شرقی اروپا است که توسط کشورهای یونان ، مقدونیه شمالی و آلبانی مشترک است.

دریاچه ها با کوه احاطه شده اند و چشم انداز نفس گیر دارند زیرا منعکس کننده دامنه های زیبای چوبی کوههای اطراف در آبهایشان هستند ، ضمن اینکه فرصتهای عالی برای پرندگان پرنده را نیز فراهم می آورند ، زیرا آنها زیستگاه حیاتی برای مهاجران پرندگان را فراهم می کنند.

دریاچه بزرگ پرسپا بین کشورهای یونان ، مقدونیه شمالی و آلبانی تقسیم می شود ، در حالی که دریاچه کوچک پرسپا فقط بین یونان و آلبانی مشترک است.
2. دریاچه ولوی

دریاچه ولووی در پای شبه جزیره Chalkidiki ، در واحد منطقه ای تسالونیکی در شمال یونان واقع شده است.

محیط اطراف دریاچه ولووی دارای گیاهان و درختان بسیار نادر آب و دارای زیستگاههای بی نظیر و زیست بوم منحصر به فرد است.

بیش از 200 گونه از پرندگان ، از جمله گوسفند ، اژدرها ، گندمها و فلامینگوها زمستان را در این مناطق می گذرانند. خوشبختانه ، آنها تحت حمایت کنوانسیون رامسر ، یک معاهده بین المللی برای حفاظت و استفاده پایدار از تالابها هستند.3. دریاچه کرکینی

دریاچه کرکینی دریاچه ای ساخته شده توسط انسان است که در نزدیکی شهر سرس ، شهری در منطقه مرکزی مقدونیه ، در یونان شمالی واقع شده است.

این دریاچه همچنین توسط کنوانسیون رامسر محفوظ است و منطقه اطراف آن یک پارک ملی محافظت شده است که دارای جانوران و گیاهان پر جنب و جوش ، از جمله گوزن ، گاومیش ، گرگ و انواع مختلف پرندگان است.

دریاچه کرکینی مکان مناسبی برای ردیابی کوروران ها ، عقاب ها و لگن ها و همچنین بسیاری از گونه های پرندگان دیگر است. می توانید از فعالیتهای خارج از منزل ، از جمله دوچرخه سواری ، قایق سواری و پیاده روی لذت ببرید. علاوه بر این ، چندین تور تماشای عکس و پرنده وجود دارد که توسط اپراتورهای محلی برگزار می شود.

تماس با ماتماس باما