وکالت مهاجرت به یونان

  • اقامت یونان

  • مهاجرت یونان

  • اخذ ویزای یونان

  • مترجم زبان یونانی

  • سرمایه گذاری یونان

  • وکالت مهاجرت یونان

وکالت مهاجرت به یونان

وکالت مهاجرت به یونان

وکالت مهاجرت به یونان


یونان به عنوان جمهوری یونان معروف میباشد و در جنوبی ترین بخش اروپا قرار دارد ، با مساحت ۱۳۱۹۴۰ کیلومتر مربع به اندازه ی انگلستان ویا ایالت نیویورک است مرز های اصلی یونان با البانی ، جمهوری یوگسلاوی سابق مقدونیه ، بلغارستان و ترکیه میباشد ودر سر شماری سال ۲۰۱۱ جمعیت یونان ۱۱۳۰۴۰۰۰ نفر اعلام شده است . آتن پایتخت یونان میباشد . نظام سیاسی یونان بر پایه دموکراسی و پارلمان یونان کنترل میشود و جلس یونان دارای ۳۰۰ نماینده از تمام طیف های سیاسی یونان است. آب و هوای یونان آب و هوایی مدیترانه ای است و تابستان های گرم و خشک و زمستانی معتد ل د ارد .

برای مهاجرت به یونان ، فرد حتما باید به دفتری رجوع کند که اولا آن دفتر مهاجرتی حتما دارای وکلای دادگستری باشد و دارای پروانه وکالت باشد و هم معتبر باشد ، دوما مو به مو قوانین مهاجرت به یونان را بلد باشد تا بتواند با خیالی آسوده مسیر قانونی این کار را به آنها بسپارد


آژانس آوانا بامديريت جناب مهندس مجید قادرانی ،با بهره گيرى ازمتدهاى روزدنيا و بهترین روش ها ،و با در اختیار داشتن وکلا ی پایه یک دادگستری با دانش امور حقوق بین الملل اين کار را براى شما ميسرخواهد ساخت.
به عنوان مثال اگر فردی قصد مهاجرت به کشور یونان را دارد حتما باید نزد وکیل مهاجرت به یونان یا نزد دفتری برود که د ارای وکلای مجرب اکثر کشورها از جمله وکیل مهاجرت به یونان است که دانایی لازم و کافی به امور مهاجرتی به کشور یونان و قوانین کشور یونان و آشنایی کافی با تمامی انواع ویزاهای کشور یونان از جمله تحصیل در یونان و یا کار در یونان و تولد در یونان میباشد در غیر این صورت دچار سرگردانی و اتلاف وقت میشود.
آژانس خدمات مهاجرتی آوانا همواره میکوشد تادر این مسیر در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه همراه و راهنمای شما عزیزان باشد.

تماس با ماتماس باما