مشاوره اجاره املاک در کشور یونان

  • اقامت یونان

  • مهاجرت یونان

  • اخذ ویزای یونان

  • مترجم زبان یونانی

  • سرمایه گذاری یونان

  • وکالت مهاجرت یونان

مشاوره اجاره املاک در کشور یونان

مشاوره اجاره املاک در کشور یونان

مشاوره اجاره املاک در کشور یونان


در کشور یونان و پایتخت این کشور شهر آتن قیمت ها با توجه به اولویت هایی همچون نزدیکی به دریا ، مرکز شهر ، خطوط مترو ، مراکز خرید و... مشخص می شود.در این میان نزدیکی به دریا یعنی قرار گرفتن در جنوب آتن از اولویت های بالا و بسیار تاثیر گذار در قیمت ملک در یونان می باشد. اولویت دوم نزدیکی به مرکز شهر می باشد که با توجه به حضور اداره ها و مشاغل گوناگون و البته حضور فراوان رستوران ها و کافی شاپ ها و... مورد توجه بسیاری می باشد، مثلا آپارتمانی 15 ساله در فاصله 200 متری از دریا با مساحت 58 متر مربع اجاره ماهانه در حدود 600 یورو دارد . آپارتمانی با همین حدود سن در مناطق خوب مرکز شهر در حدود 550 یورو در ماه و در مناطق ضعیف تر شهر تا 400 یورو یافت می شود.
نکته ای که باید در نظر داشت در کشور یونان و البته شهر آتن با توجه به توریست 35 میلیون نفری در سال آپارتمان های کم متراژ همانند مثال بالا با قیمت های بالاتری نسبت به همان موقعیت مکانی با متراژ بالا اجاره می شوند. بدلیل حضور توریست فراوان بخصوص در فصل های گرم فرصت اجاره روزانه آن را برای مکان مهیا کرده است.
آپارتمانی 200 متری در همان حدود سن مثلا 15 سال را در منطقه نزدیک به دریا می توان با حدود قیمت 1400 یورو اجاره کرد که به نسبت متراژ بسیار ارزان تر از آپارتمان های کم متراژ می باشد.
اجاره روزانه آپارتمان های کوچک برای مالکان این املاک سرشار از سود می باشد و این کار از کسب و کارهای بسیار جذاب برای سرمایه گذاران چینی در کشور یونان می باشد که با خرید این آپارتمان هم به اقامت اتحادیه اروپا دست پیدا می کنند و هم درآمدی از آن کسب می کنند.

تماس با ماتماس باما