مزایای اخذ اقامت یونان

  • اقامت یونان

  • مهاجرت یونان

  • اخذ ویزای یونان

  • مترجم زبان یونانی

  • سرمایه گذاری یونان

  • وکالت مهاجرت یونان

مزایای اخذ اقامت یونان

مزایای اخذ اقامت یونان

مزایای اخذ اقامت یونان


مزایای اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری :

آزادی سفر بدون ویزا به کشورهای حوزه شنگن

حق اقامت و تحصیل در یونان

ملزم نبودن به سکونت در کشور یونان
ملزم نبودن به داشتن مدرک زبان انگلیسی یا یونانی

اقامت یونان با امکان معافیت مالیاتی

سهولت در تمدید اقامت یونان پس از 5 سال

کارآفرینی در کشور یونان مادامی که اقامت یونان را دارید
امکان فروش ملک و اقامت یونان به فرد خارجی

مسافرت به 155 کشور بدون ویزا
برنامه اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری، ارزانترین گلدن ویزای اروپا است

اقامت یونان ارزان ترین برنامه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در املاک را در میان کشورهای اروپایی است. این این معنی است که در ازاء حداقل سرمایه گذاری به مبلغ 250,000 یورو در بازار املاک و مستغلات محلی، سرمایه گذار میتواند اقامت یونان را کسب کند. لازم نیست متقاضی اقامت یونان در هنگام درخواست در یونان حضور داشته باشد و حتی بدون حضور او اقامت یونان معمولا در عرض 4 تا 6 هفته برایش صادر می شود.

با این حال، این مجوز اقامت است که داده می شود و بر خلاف سایر برنامه های اقامتی که می تواند پس از چند سال به شهروندی تبدیل شود، در مورد یونان چنین نیست. در اینجا پروسه اخذ شهروندی یونان را برای شما همراهان گرامی توضیح میدهیم:
تابعیت و گرفتن پاسپورت یونان

متقاضیانی که اقامت یونان را دریافت کرده و در یونان زندگی می کنند، می توانند پس از 7 سال برای تابعیت به عنوان شهروند یونانی پاسپورت یونانی درخواست دهند. به محض اینکه کسی تابعیت یونان را بگیرد، حفظ سرمایه گذاری که در یونان برای گرفتن اقامت انجام داده است دیگر لازم نیست. زیرا اقامت در کشور یونان و برنامه ویزای طلایی یونان، برنامه اقامت از طریق سرمایه گذاری است و برنامه شهروندی از طریق سرمایه گذاری نیست و شامل قوانین جدید میشود. وقتی گزینه شهروندی (تابعیت یونان) به کسانی که در یونان زندگی می کنند، داده شود کاملا مثل یک شهروند یونانی با انها رفتار میشود..

متقاضی اقامت یونان در صورتی ک هفت سال متوالی در یونان ساکن میتواند اقامت این کشور را برای خود و خانواده وابسته اش دریافت کنند و تابعیت و شهروندی انان در یونان به رسمیت شناخته خواهد شد. بعد از 7 تا 8 سال زندگی مستمر در یونان، می توان برای اخذ پاسپورت یونان اقدام کرد.برای تابعیت یونان دانستن زبان یونانی و قبول شدن در امتحان زبان یونانی نیاز است.

تماس با ماتماس باما